slide-image

Artic-kaihdin Oy (0675950-1)

Linjatie 14
80140 Joensuu
Avoinna arkisin 8:00 – 16:00
Puh. 010 425 9500
Sähköposti myynti@artickaihdin.fi
Kotisivut www.artickaihdin.fi

 

Tuotanto/projektinjohto

Henri Karhu
Työnjohtaja / Markiisi, verhokiskot, rulla- ja pystylamellikaihtimet
Puh. 044 974 1003
Sähköposti henri.karhu@artickaihdin.fi

Jouni Vaittinen
Työnjohtaja / Sälekaihtimet, puusälekaihtimet
Puh. 010 425 9509 / 050-452 4770
Sähköposti jouni.vaittinen@artickaihdin.fi

Mikko Malinen
Tuotantopäällikkö
Puh. 010 425 9511 / 050-321 2153
Sähköposti mikko.malinen@artickaihdin.fi

Laskutus

Verkkolaskuosoitteemme:
FI3382193710010616
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Mahdollisten paperilaskujen osalta:
Artic-kaihdin Oy
@artickaihdin.fi@
PL 1000
00781 Helsinki
HUOM: vain laskut tähän osoitteeseen

 

Kuluttajamyynti JOENSUU
(lähimmän jälleenmyyjän yhteystiedot löydät täältä)

Puh. 010 425 9500

Tapio Ahtonen
Puh. 0104259517
Sähköposti tapio.ahtonen@artickaihdin.fi


Myynti, laskutus, henkilöstö
Puh. 010 425 9500
Sähköposti joensuu@articstore.fi

Tukku-, yritys- ja projektimyynti

Juhana Repo
Yritys- ja projektimyynti
Puh. 010 425 9505
Sähköposti juhana.repo@artickaihdin.fi

Otto Ahtonen
Projektimyynti, Hallituksen puheenjohtaja
Puh. 010 425 9502
Sähköposti otto.ahtonen@artickaihdin.fi

Jarno Ahtonen
Toimitusjohtaja
Puh. 010 425 9503
Sähköposti jarno.ahtonen@artickaihdin.fi

8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) soittaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä.

Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Suomen Vahvimmat